Артисти, шоупрограма | Весільний одяг | Квіти та дизайн | Організація заходів | Прикраси та аксесуари | Ресторани, кейтерінг

Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»

Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»

12 травня в Тріумфальній залі готелю «Київ» з успіхом пройшла креативна вечірка «Золотий вік Голлівуду», яка стала черговою вдалою весільною стилізацією від «Angel Fest».

Розкішний зал готелю «Київ», як ніби змальований з тієї епохи, створив прекрасний антураж і неповторно романтичний настрій.

На Cocktail, як і личило голлівудським вечіркам 30-х, було багато шампанського і звучали Andrews sisters. Гості були в захваті від розкішних квіткових композицій від кутюр'є Lora Shen. Багато пані бездоганно витримали відповідний стиль в одязі, і від цього виникало відчуття зміщення в часі.

У галерейній зоні на мольбертах були виставлені стилізовані фото зірок українського шоу-бізнесу, які стали героями фотосесії «Золотий вік Голлівуду».

Ведучі вечірки, популярний теледует Богдан Трибой і Марися Горобець у діамантових прикрасах від студії ювелірного дизайну Hararuk, під легендарні звуки фaнфар студії XX Century Fox оголосили про початок шоу і потяг часу відправився до Голлівуду 30-х. Голлівудські пагорби з льоду, змодельовані компанією «Айс-Шок», сяяли, відображаючи красу навколишнього оточення.

Першими на подіум, виконаний у вигляді кінострічки, вийшли найменші учасники шоу - діти зоряних батьків у прекрасних сукнях Papilio Kids. Вони представляли Діснеївських персонажів, які були створені саме в ті роки. У чарівному дитячому дефіле брали участь маленькі «принцеси»: Поліна Окунська, Устина Мічковська, Лоліта Бадоєва, Злата Фреймут, Богдана Семинога, Уляна Мічковська і Софійка Горбаль. Постановник цього дефіле та координатор всієї програми Світлана Матвієнко, якій допомагала команда її агентства «Весільний переполох» зізналася, що ця частина шоу була не найпростішою. Адже кожній маленькій моделі потрібно було пояснити її роль. Але з цим завданням, як і зі всіма іншими, директор «Весільного переполоху» впоралася чудово, демонструючи досвід і зразкове знання своєї справи.

Продовжив програму показ вишуканої весільної колекції від Alena Goretskaya, вперше представленої в Україні брендом Papilio. Стиль моделей створював неповторний «Маестро довгого волосся» Руслан Татьянін, який спеціально прилетів з Москви на запрошення Angel Fest. Чудові зачіски, чудові наряди, рясно доповнені ювелірними прикрасами від AMARO, виглядали просто божественно. Здавалося, що по подіуму ходять не звичайні дівчата, а якісь недосяжні у звичайному житті кінодіви, яких можна побачити тільки на екрані. Відкривала показ сама солодкоголоса співачка Україна Даша Медова. Завершився показ іскрометним шоу Руслана Татьяніна, який продемонстрував свою майстерність у дуеті з «Міс Україна Всесвіт 2011» Олесею Стефанко. Усього за три хвилини маестро створив приголомшливий образ, який зустріли бурхливими оваціями.

Згасло світло і на подіум вийшла сама «королева». Модний критик Оксана Новицька в образі легендарної Марлен Дітріх справила дуже сильне враження на присутніх.

У фіналі гостей порадувало прекрасне пляжне дефіле від Aina Gasse сезону весна - літо 2011, а доповнили цю прекрасну колекцію стильні окуляри від Ralph Lauren.

Подія привернула увагу численних медіа, селебрітіз і зірок шоу-бізнесу. Серед публіки були помічені: Наталя Окунська, Айна Гаcсе, співачка Галліна, Віолетта Трикова, Маша Манюк, Ганна Філімонова, Юлія Войс, співачка Єва, Вадим Мічковський (дядько Жора), Ольга Фреймут.
Фестиваль «ANGEL FEST» продовжує дарувати незабутні емоції.

Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»
Вечірка «Золотий вік Голлівуду» від «Angel Fest»

Поділитися

Вхід