Весiльні торти, короваї

Як вибрати весільний торт?

Кожен весільний торт є у центрі уваги на весіллі. Пройшли часи традиційних тортів. У сучасних тортах використовують шоколад, фрукти і навіть роблять торти з помадки. Що б Ви не вибрали, Ваш торт має відображати Ваші смаки і зробити Ваш бенкет неповторним.
  • Спочатку треба подивитися весільні журнали і веб-сайти та вибрати конструкції тортів, які вам подобаються. Після того як ви вибрали кілька тістечок, треба порівняти їх та виявити один загальний елемент між улюбленими тістечками. Про цей елемент і скажіть своєму кондитеру.
  • Незважаючи те що коло, як і раніше є найпопулярнішою формою, коли мова заходить про весільні торти, вам не обов'язково обмежуватися ним. Чому б не спробувати "подарункову скриньку" з ефект укладання квадратної форми шарів.
  • У Вас є ще якась ідея?. Ви не хочете багаторівневий торт, проте простий однорівневий торт на весілля? Пам'ятайте, що правильний торт - це поєднання стилю і кількості гостей.
  • Майже будь-який торт може підійти для весілля. Якщо ви шокоголік, Ви можете побалувати себе багатим тортом з шоколадної помадки. Чізкейк теж не виключається!
  • Якщо Ви не можете визначитись з типом торта, то чому не зробити різні рівні різними на смак? Ваш вибір нескінченний, але обов'язково треба мати на думці, що ви повинні вибрати смаки, якими Ваші гості будуть насолоджуватися.
  • Але саме головне при виборі весільного торту є смак. Як визначитись? Не соромтеся попросити зразки для дегустації.
За матеріалами Bride Online.
Поділитися

Вхід