Весільні подорожі | Івано-Франківськ

Туристичне агентство "Вояжель Делюкс Тревел"


Проведіть своє весілля по особливому
Де проходитиме ваше весілля? У прекрасному замку в Чехії або Чорногорії, серед краси Парижа або Барселони, на теплому узбережжі Ямайки, Мальти або Канарських островів?
Спеціально для молодят великий вибір пропозицій по проведенню весілля в найвіддаленіших і найкрасивіших куточках Землі. Спробуйте на собі стародавні звичаї весільних церемоній на Шрі-ланці, Мальдівах або на Сейшельських островах. В оточенні розкішної природи вам запропонують провести весільний обряд за місцевими звичаями. Незабутні враження гарантовані.
Весільний тур — це особлива подорож, тут все повинно бути продумане до дрібниць, адже це одна із найяскравіших подій у Вашому житті.
Розпочинайте перші дні свого сімейного щастя з палкого кохання, пристрасті, яскравих емоцій.
Нехай один із головних подарунків у Вашому житті — медовий місяць — буде справді медовим.
Пропонуємо Вам наступні послуги: бронювання готелів і оренда вілл і апартаментів, бронювання авіаквитків, візова підтримка, трансфери і екскурсійні тури. На місці до ваших послуг фахівець з проведення весільних церемоній, який займеться розміщенням Ваших гостей, запросить візажиста, перукаря і професійного фотографа, повністю організує свято і оформить шлюбне свідоцтво.

Поділитися

Вхід