Музика, DJ | Організація заходів | Тамада, ведучі | Київ

Дед Мороз

Ведущий, живая музыка, ди джей на корпоратив в Киеве!

Ведущий, тамада, приятная живая музыка, ди джей, аккордеонист, трубач и др. на корпоратив, свадьбу, юбилей в Киеве и области! Профессионально, весело, недорого, на достойном уровне!
(044)5995899, (066)4025166, (067)9888838, (093)7863221
http://tam.io.ua
Весілля в Новорічну ніч!

Весілля в Новорічну ніч

Дехто вважає оригінальним подію підганяти під якісь дати. Модна тенденція святкувати весілля 07.07.07, 08.08.08, і т.ін. ніколи не приваблювала. Наречена ще спить, а їй вже о 6-й ранку крутять бігуді, молодий спить після «мальчишника», а йому вдягають черевики, мама в поспіху бере не ту сукню, батько плюється на все та думає «де це все взялося»: бо на 9-у ранку назначено розпис в РАЦСі… І все через те, щоб бути оригінальними - одружитися 11.11. 11 (як варіант). Шановні молодята, а може не варто гнатися за цим. Свято буде тоді, коли Ви його самі собі зробите, і коли вам буде це зручно! Ви визначаєте дату, а не дата вас!

Інше питання, коли випадково, або з вагомих причин святкування весілля має бути в ту дату, яка є сама по собі вже визначною. Скажімо в новорічну ніч… Погодьтеся, що таке буває не часто. Але в моїй практиці таке траплялося.

Молода, закохана пара. Обоє інтелігентні, вродливі, врівноважені, цікаві. Змушені були попередню дату весілля перенести через хворобу бабусі на… 31 грудня.

Так і було – весілля в новорічну ніч. Була й молодь, і дорослі, і бабуся… Перше весілля мало бути в класичному стилі. А потім все переграли.

Отже, якщо Ви теж хочете святкувати своє весілля в новорічну ніч, то є декілька порад.


Dj, Диджей на Свадьбу, Ведущий, Музыка, Дед Мороз, Конкурсы

Dj, Диджей на Свадьбу, Ведущий, Музыка, Дед Мороз, Конкурсы

Праздничная дискотека от DJ Козырный ТУЗ на Вашем празднике:

Предлагаем тандем - Ведущий (Тамада, МС, Дед Мороз)
+ Музыкальное сопровождение
на свадьбу, корпоратив, Новый год, день рождения, юбилей и т.д.

Ведение Вашего мероприятия возможно
на русском, украинском, английском и польском языках.

За многолетний опыт, мы знаем, что Вам нужно!

Мы знаем массу интересных и увлекательных конкурсов, которые заинтересуют всех ваших гостей - весело будет всем - скучать не придётся!


Вхід