Квіти та дизайн | Тернопіль

декорування квітами

Бонбоньєрки, букети з іграшок, цукеркова флористика на весілля

Цукерове диво

Зробіть своє весілля незабутнім зі студією декору "Цукеркове Диво"!! Замовляйте у подарунок для гостей свята ексклюзивні БОНБОНЬЄРКИ! Ми оригінально оформимо ваше весілля цукерковими букетами! Подаруйте солодку мить вашим близьким або порадуйте їх незвичним букетом із м'яких іграшок чи цукерок!

Телефон: 097 776 16 36
Вебсайт: http://cd.te.ua
E-mail: kot_ja@mail.ru

Цукерове диво


Квіти на весіллі Частина 1


Квіти - це завжди обов'язкова та невід'ємна прикраса кожного весілля. Це - і букет нареченої, і оформлення бенкетної зали, і яскрава арка на виїзній церемонії, і багато багато різних прикрас для того, щоб зробити Ваше весілля неповторним.
Пропонуємо Вашій увазі ідеї квіткового оформлення австралійського флориста Belinda Jaboh. Пропонуємо Вашій увазі деякі цікаві роботи студії My Bridal Flowers. Якщо Вам це сподобалось, Ви можете відвідати сторінку My Bridal Flowers на Facebook.

Флористична студiя Лiни Шуленко - Весiлля в Криму

Повний комплекc флористичного дизайну: букети для нареченої, бутоньєрки, декорування квітами і тканинами святкового залу, кортежу, вінчання, весільнi аркu, фруктовi дерева, рiзноманiтнi весiльнi аксесуари.
Е-mail: linaart2008@yandex.ru
Вебсайт: www.linaart2008.narod.ru,
vkontakte.ru/club9389788
Тел.: 050 5882558


Дизайн-студія "Акварель"

Повний комплекс флористичного дизайну: букети для нареченої, бутоньєрки, декорування квітами і тканинами святкового залу, кортежу, вінчання, прокат весільних арок, композицій з штучних квітів та ін.
E-mail: akvarel-design@ukr.net
Вебсайт: www.akvarel.com.ua
Тел.: 044 4655131, 4652691,
067 4054141


Вхід