Весільний одяг | Квіти та дизайн | Прикраси та аксесуари | Київ

этно

"Українське Весілля", або "Свадьба-по украински"!!!

веселе українське весілля

Вирішила поділитись з вами ідеєю проведення власного "Українського Весілля"...

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ- БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:)

Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009р. - цього дня ми Обвінчались. До цього часу ми зустрічались досить довго, 9 років.. Ні, ніякої перевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було «стати на ноги»:), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться.

На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те,що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:)), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:).


ВСЕУКРАИНСКИЙ СВАДЕБНЫЙ ФЕСТИВАЛЬ «ANGEL FEST»

ВЕЧЕРИНКА В СТИЛЕ «VILLAGE GLAM»

13 мая, ресторан «Дубки»

Смотрите наш репортаж здесь.

Всеукраинский свадебный фестиваль «ANGEL FEST» совместно с лучшим шоу страны «Village glam» Антіна Мухарского и Снежаны Егоровой проводят вечеринку в стиле «Сільський гламур».
«Етно можно модно!» - девиз тусовки, на которой все увидят, как сделать свою свадьбу необычной, стильной и запоминающейся, умело используя образы, которые достались нам в наследство от предыдущих поколений.


Вхід