Весільний одяг | Квіти та дизайн | Прикраси та аксесуари | Київ

Етно

"Українське Весілля", або "Свадьба-по украински"!!!

веселе українське весілля

Вирішила поділитись з вами ідеєю проведення власного "Українського Весілля"...

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ- БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:)

Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009р. - цього дня ми Обвінчались. До цього часу ми зустрічались досить довго, 9 років.. Ні, ніякої перевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було «стати на ноги»:), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться.

На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те,що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:)), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:).


«Етно можно модно!»

angel fest, сільський гламур
13 травня в ресторані «Дубки» відбувся Всеукраїнський весільний фестиваль «ANGEL FEST» та вечірка у стилі «Сільський гламур».
«Етно можна модно!» - Девіз тусовки, на якій організатори заходу Антін Мухарський та Сніжана Єгорова всім показали, як зробити своє весілля незвичайним, стильним і таким, щоб запам'яталося.
angel fest, сільський гламур, Антін Мухарський та Сніжана Єгорова


Вхід