Головна

карета

Весілля в Новорічну ніч!

Весілля в Новорічну ніч

Дехто вважає оригінальним подію підганяти під якісь дати. Модна тенденція святкувати весілля 07.07.07, 08.08.08, і т.ін. ніколи не приваблювала. Наречена ще спить, а їй вже о 6-й ранку крутять бігуді, молодий спить після «мальчишника», а йому вдягають черевики, мама в поспіху бере не ту сукню, батько плюється на все та думає «де це все взялося»: бо на 9-у ранку назначено розпис в РАЦСі… І все через те, щоб бути оригінальними - одружитися 11.11. 11 (як варіант). Шановні молодята, а може не варто гнатися за цим. Свято буде тоді, коли Ви його самі собі зробите, і коли вам буде це зручно! Ви визначаєте дату, а не дата вас!

Інше питання, коли випадково, або з вагомих причин святкування весілля має бути в ту дату, яка є сама по собі вже визначною. Скажімо в новорічну ніч… Погодьтеся, що таке буває не часто. Але в моїй практиці таке траплялося.

Молода, закохана пара. Обоє інтелігентні, вродливі, врівноважені, цікаві. Змушені були попередню дату весілля перенести через хворобу бабусі на… 31 грудня.

Так і було – весілля в новорічну ніч. Була й молодь, і дорослі, і бабуся… Перше весілля мало бути в класичному стилі. А потім все переграли.

Отже, якщо Ви теж хочете святкувати своє весілля в новорічну ніч, то є декілька порад.


Весілля взимку


Кожна пора року є прекрасною по-своєму . Тому весільні торжества проводяться як влітку і взимку, так і навесні, і восени. Очевидно, що, плануючи весілля на якусь певну дату і розробляючи сценарій весілля, зокрема викуп нареченої, особливу увагу потрібно звернути на погодні умови, які характерні для нашої країни в цей період часу. Наприклад, зимове весілля зазвичай супроводжується снігом, заметіллю і морозами. Тому варто подбати про теплий одяг і зручне взуття для молодят, а також про закрите приміщення, в якому буде втілюватися в життя загальний сценарій весілля і невеликі сценарії конкурсів. Також при організації весілля в зимовий період необхідно заздалегідь обміркувати доставку молодят і гостей із рацсу в кафе або замовлений ресторан.

У північних областях України та Карпатах для весільного кортежу нареченого і нареченої замість таксі можна використовувати запряжену кіньми карету. На всій же території нашої країни з транспортуванням основних винуватців весільного свята легко впорається сучасний позашляховик. Такий незвичайний транспорт відразу додасть оригінальності будь-якому зимовому весіллю.

Переваг, які має організоване взимку весілля, - декілька. Кількість церемоній реєстрації шлюбу в цю пору року небагато. Тому молодятам не доведеться довго чекати своєї черги. Взимку в салонах краси і в магазинах, які Ви зможете знайти на сторінках Весільного Порталу - 1001 ідея Вашого весілля , передбачаються різні знижки, що дозволяє істотно заощадити на проведенні урочистого заходу. Путівки в туристичних агентствах також продаються за низькою ціною, що дає можливість багатьом нареченим відправитися в тривалу подорож по всьому світу.


Вхід