Фото та відео | Львів

креативні ідеї весілля

#ZenJoffe | Film Photography

Плівка яскраво передасть ваші емоції та почуття.
Якщо вас дістала цифрова суєта і ви ностальгуєте за плівковою епохою, але не маєте можливість зануритися в її безмежний простір, тоді я постараюся повернути вас у цей світ фотографій, фотографій на Зеніт.
Зеніт передає всю суть навколишнього простору, додаючи теплі тона, які створюють яскраве і душевне настрій нашого життя!
Фотографую ТІЛЬКИ прогулянку (без ресторану,ЗАГСу,вінчання.)
Орієнтована не на кількість,а на якість


Яке ж воно - тематичне весілля?

Весілля? Весілля!!! Весілля…

Весілля у нас в Україні так і залишається однією із найяскравіших подій життя. Щедрим був 2011 рік на ці події і в моїй роботі.

Безліч зустрічей з замовниками, обговорення, редагування, підготовка сценаріїв – роботи вистачало.. На перший погляд, все як завжди - молодята, гості, танці, ігри, конкурси… Та кожна пара є особливою і неповторною. Хтось притримувався класики сучасного весілля, хтось вимагав надзвичайно креативних ідей.

Та все більше зустрічалися молоді пари, які бажали святкувати свою знаменну подію з дотриманням народних традицій та обрядів. Як нині говорять «в українському стилі». Та я якось не можу говорити, що стиль має бути українським. Це є не стиль - це наша історія, культура, традиції. Всі інші ідеї весілля – це буде стиль.

Проте тим, хто бажає відсвяткувати весілля традиційно, маю дати декілька порад.


Вхід