Головна

наречені

Як змінювалися весілля за 100 років: вбрання за талоном і стіл від комсомолу

У 20-х роках з'явилися перші РАГСи, в 50-х почали дарувати гроші, а в 80-х наливали спиртне з чайника.

Адаптація та переклад українською "Весільного Порталу"

Як змінювалися весілля за 100 років
У 80-х у молодят стало модно фотографуватися біля пам'ятника засновникам Києва. З родинного архіву О. Панченко

1910-і: БЕЗ ВІНЧАННЯ - НІКУДИ

У дореволюційному Києві весіллю протягом декількох місяців передувала «любовна тяганина», що складалась з оглядин наречених, сватання і заручин. Як писав Іван Нечуй-Левицький, в Братський монастир на Подолі сходилися нібито на вечірню прогулянку панночки на виданні, щоб показати себе потенційним нареченим.

На Трійцю тут же був «генеральний огляд наречених», коли між молодими людьми активно метушилися свахи, домовляючись про майбутні союзи. І коли молодий чоловік вручав букет дівчині, яка йому подобається, і отримував від її батьків запрошення в будинок, то вже вважався женихом.


"Українське Весілля", або "Свадьба-по украински"!!!

веселе українське весілля

Вирішила поділитись з вами ідеєю проведення власного "Українського Весілля"...

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ- БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:)

Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009р. - цього дня ми Обвінчались. До цього часу ми зустрічались досить довго, 9 років.. Ні, ніякої перевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було «стати на ноги»:), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться.

На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те,що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:)), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:).


Завтра в Київському зоопарку 17 пар посадять дерева на Алеї молодят


Фото Таїсії Стеценко, Корреспондент.net

У Київському зоопарку завтра, 17 квітня, 17 пар молодят візьмуть участь у висадці дерев на Алеї молодят.

Як повідомляє прес-служба зоопарку, акція розпочнеться о 11:30.

Як повідомили в прес-службі столичного зоопарку, мета акції - привернути увагу громадськості до проблеми величезної кількості зрізаних квітів, які дарують молодятам на весілля, і запропонувати альтернативу бездумного знищення живих рослин.


Вхід