Прикраси та аксесуари | Київ

подарунки гостям

Бонбоньерки на весілля, з наповненням італійським класичним білим або кольоровим драже

Вишукані та особливі італійські бонбоньерки на весілля: з драже та віддрукованою карткою, аби Ви не витрачали свій час на клопоти і насолоджувалися підготовкою!
Дуже багато варіантыб бонбонерок коробочок і мішечків, квітів, де драже знаходяться у пелюстках; з декором у різноманітних стилях

Бонбоньерки на весілля, з наповненням італійським класичним білим або кольоровим


Весільні аксесуари, запрошення, бонбоньерки

Весільні аксесуари, запрошення, бонбоньерки

Весільні аксесуари від "Майстерня свята"! В нас Ви можете замовити запрошення ручної роботи, бонбоньєрки, шоколад, бокали, книги побажань, весільний декор, пакети на коровай (випічку), банер - фотостіна. Також в наявності широкий ассортимент магнітиків, фотобутафорії, весільних наборів та інших товарів для Вашого свята. Доставка по всій Україні. Деталько у групі ВК Запрошення на весілля, бонбоньєрки та ін.
З повагою, Любов Роботецька

моб. тел.: 0682465006
сайт: https://vk.com/wedding_chest


Весільні запрошення та аксесуари

Якщо Ви читаєте, значить у Вас є бажання зробити найважливіше свято в житті кожної пари неповторним і оригінальним. Наші вітання - Ви знайшли те, що для цього потрібно. Ми пропонуємо ТІЛЬКИ ЕКСКЛЮЗИВНУ продукцію, аналогів якій немає на ринку.

Перелік товарів, а також фотографії і ціни, інформація щодо замовлення, оплати, доставки - в розділах меню сайту

Ми БЕЗКОШТОВНО надрукуємо будь-який текст на замовлених Вами весільних запрошеннях та розсадочних карточках, де вкажемо імена, дату, годину, місце проведення тощо…


Вхід