Головна

свадьба летом

Весілля влітку!

Весілля влітку

Весілля влітку має набагато більше переваг, ніж весілля в іншу пору року. Особливо це стосується розробки сценарію літнього весілля, тому що можливості тут по-справжньому безмежні. Можна провести весілля на лісовій галявині і розіграти казку за участю ельфів і фей, можна розташуватися на березі озера і стати казковими русалками, можна відсвяткувати весілля на борту теплохода і відчути себе у шкурі піратів, які пливуть на таємничий острів за скарбами. Тепла погода, зелене листя, легкий літній одяг - все це переваги літнього весілля, які можна використовувати в цих сценаріях. Ще один популярний сьогодні вид літнього весілля - весілля в заміській садибі, сценарій якої може повторити сюжет стародавнього роману чи фільму про любов, дія якого відбувається в 18-19 столітті.


Весілля влітку: ідеї для бенкету.

літній весільний бенкет, летний свадебный банкет

Що слід враховувати, вибираючи меню для літнього весільного столу? Які оригінальні страви можна використовувати як холодні закуски, гарячі страви, напої чи то десерт?

Літо - прекрасна пора для проведення весільного бенкету, адже можна використовувати самі свіжі фрукти та овочі, замовляючи в ресторані дуже смачні страви.

Літній весільний стіл

Літнє меню повинне бути легким і смачним. Риба і м'ясо птиці - ідеальні варіанти для гарячого. Не забудьте сезонні овочі та фрукти - додайте вишуканої спаржі та солодкої полуниці до Вашого весільного столу. Прості і свіжі страви будуть просто доречними. Легкий крем і свіжа полуниця не зможуть не потішити Вас і Ваших гостей. Ягоди додадуть смак і колір бенкету - прикрасьте ними страви і столи.


Вхід