Фото та відео | Київ

свадебное торжество

Видео на свадьбу Full HD


Авторская видеосъемка Ваших праздников на проф. теле. оборудовании.
По желанию заказчика применение проф. светового освещения, накамерной оптики, микрофонов, итд.....
Съемка может производится на разном оборудовании (камеры) в разном разрешении и с разными исходными данными от DV 720x576 до FULL HD 1920х1080 (по желанию заказчика).
Видео как правило предоставляется заказчику уже в готовом смонтированном виде и автоматически входит в стоимость заказа.
Адекватные цены.
067 9678212
Андрей


Весілля взимку


Кожна пора року є прекрасною по-своєму . Тому весільні торжества проводяться як влітку і взимку, так і навесні, і восени. Очевидно, що, плануючи весілля на якусь певну дату і розробляючи сценарій весілля, зокрема викуп нареченої, особливу увагу потрібно звернути на погодні умови, які характерні для нашої країни в цей період часу. Наприклад, зимове весілля зазвичай супроводжується снігом, заметіллю і морозами. Тому варто подбати про теплий одяг і зручне взуття для молодят, а також про закрите приміщення, в якому буде втілюватися в життя загальний сценарій весілля і невеликі сценарії конкурсів. Також при організації весілля в зимовий період необхідно заздалегідь обміркувати доставку молодят і гостей із рацсу в кафе або замовлений ресторан.

У північних областях України та Карпатах для весільного кортежу нареченого і нареченої замість таксі можна використовувати запряжену кіньми карету. На всій же території нашої країни з транспортуванням основних винуватців весільного свята легко впорається сучасний позашляховик. Такий незвичайний транспорт відразу додасть оригінальності будь-якому зимовому весіллю.

Переваг, які має організоване взимку весілля, - декілька. Кількість церемоній реєстрації шлюбу в цю пору року небагато. Тому молодятам не доведеться довго чекати своєї черги. Взимку в салонах краси і в магазинах, які Ви зможете знайти на сторінках Весільного Порталу - 1001 ідея Вашого весілля , передбачаються різні знижки, що дозволяє істотно заощадити на проведенні урочистого заходу. Путівки в туристичних агентствах також продаються за низькою ціною, що дає можливість багатьом нареченим відправитися в тривалу подорож по всьому світу.


Вхід