Організація заходів | Ресторани, кейтерінг

свадебный банкет

Весілля влітку: ідеї для бенкету.

літній весільний бенкет, летний свадебный банкет

Що слід враховувати, вибираючи меню для літнього весільного столу? Які оригінальні страви можна використовувати як холодні закуски, гарячі страви, напої чи то десерт?

Літо - прекрасна пора для проведення весільного бенкету, адже можна використовувати самі свіжі фрукти та овочі, замовляючи в ресторані дуже смачні страви.

Літній весільний стіл

Літнє меню повинне бути легким і смачним. Риба і м'ясо птиці - ідеальні варіанти для гарячого. Не забудьте сезонні овочі та фрукти - додайте вишуканої спаржі та солодкої полуниці до Вашого весільного столу. Прості і свіжі страви будуть просто доречними. Легкий крем і свіжа полуниця не зможуть не потішити Вас і Ваших гостей. Ягоди додадуть смак і колір бенкету - прикрасьте ними страви і столи.


Свадьба в гостинице "Лыбидь"

готель Либідь
Гостиница Лыбидь расположена в центре Киева, на площади Победы, рядом с цирком и крупнейшим супермаркетом Киева – универмагом «Украина» и всего лишь в километре от железнодорожного вокзала. Отель Лыбидь - это современное семнадцатиэтажное сооружение из окон которого открываются превосходные виды Киева.
Отель построен в 1970 г., и полностью реконструированный в 1999-2002 году, гостиница "Лыбедь" сегодня является одной из лучших гостиниц столицы Украины.
готель Либідь


Вхід