Артисти, шоупрограма | Тамада, ведучі | Хмельницький

українське весілля

Тамада та муз.супровід

Тамада та муз.супровід

Тамада та музичний супровід... м.Хмельницький. тел: 067 2617846

musika.ucoz.net/

ВІДПОЧИВАЙТЕ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!!!


Яке ж воно - тематичне весілля?

Весілля? Весілля!!! Весілля…

Весілля у нас в Україні так і залишається однією із найяскравіших подій життя. Щедрим був 2011 рік на ці події і в моїй роботі.

Безліч зустрічей з замовниками, обговорення, редагування, підготовка сценаріїв – роботи вистачало.. На перший погляд, все як завжди - молодята, гості, танці, ігри, конкурси… Та кожна пара є особливою і неповторною. Хтось притримувався класики сучасного весілля, хтось вимагав надзвичайно креативних ідей.

Та все більше зустрічалися молоді пари, які бажали святкувати свою знаменну подію з дотриманням народних традицій та обрядів. Як нині говорять «в українському стилі». Та я якось не можу говорити, що стиль має бути українським. Це є не стиль - це наша історія, культура, традиції. Всі інші ідеї весілля – це буде стиль.

Проте тим, хто бажає відсвяткувати весілля традиційно, маю дати декілька порад.


Весільна сукня в українському етностилі

Сукня виконана в українських народних традиціях з ненав'язливою інтерпретацією в сучасність.
Геометричний орнамент та місця розташування вишитих взорів гармонійно поєднуються в єдиний ансамбль. Наречена в такій сукні виглядатиме неперевершено, стильно і в той же час сучасно.

Тканина — льон.
Вишивка — ручна робота.

* * * * * *

Співпрацюємо з замовниками з інших регіонів, країн.

* Ціна: 2 180 грн./шт.
Телефон 067-793-14-02, 050-370-69-22 Львів.
Вебсайт http://etnostyl.prom.ua/


Алексей Целик свадебный фотограф, Дмитрий Собокарь- профессиональная видеосъемка

свадебный фотограф, профессиональная видеосъемка
Шановні Випускники, Молодята, ювіляри, моделі! Для Вас пропозиції професійних відеооператорів та фотографів: Вишукані фільми за оригінальним сценарієм, яскраві фотозйомки будь- якої тематики.
Творческие проекты красиво оформлены. Создание авторских фотокниг, фотокартин на холсте. Предварительная встреча: обсуждение ваших пожеланий и наших предложений гарантирует достойный и успешный творческий результат. Возможна видеосъемка 2- 3мя профессинальными видеокамерами и работа 2-3 фотографов на одном мероприятии.
Телефон: 050 933 9057 Алексей 067 479 0177 Дмитрий
Вебсайт: http://svadba.sumy.ua
E-mail: svadba.sumy@ukr.net


Українське весілля

Академічний ансамбль української музики «Дніпро»
Лауреат міжнародних конкурсів, володар Гран-Прі «Академічний ансамбль української музики «Дніпро» м.Київ - професійний молодіжний колектив, артисти з вищою музичною освітою, солісти - лауреати міжнародних фестивалів і конкурсів, заслужені артисти України.
Пропонуємо сольні концертні програми (участь у концертах) та музичне оформлення державних свят, урочистих подій, днів міста, села та сільського господарства, презентацій, ювілеїв організації, корпоративів, днів народження, весіль, приватних вечірок та новорічних свят.


"Українське Весілля", або "Свадьба-по украински"!!!

веселе українське весілля

Вирішила поділитись з вами ідеєю проведення власного "Українського Весілля"...

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ- БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:)

Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009р. - цього дня ми Обвінчались. До цього часу ми зустрічались досить довго, 9 років.. Ні, ніякої перевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було «стати на ноги»:), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться.

На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те,що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:)), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:).


Вхід