Головна

ведучий весілля

8 ПРИЧИН ВІДВІДАТИ «ЕлітЕКСПО» напередодні 8-го БЕРЕЗНЯ

З 28 лютого по 3 березня 2019 року у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться 22 спеціалізована ювелірна виставка-продаж „ЕлітЕКСПО-2019”. Оскільки у Львові щороку проходить близько 10 000 різноманітних заходів, то жителям й гостям міста часом важко визначитися куди саме краще піти. «ЕлітЕКСПО» є однією з унікальних ювелірних подій у регіоні і тому ми виділили 8 причин, чому цю виставку варто відвідати:

1. Єдина в Західній Україні ювелірна виставка-продаж на 3 поверхи.

«ЕлітЕКСПО-2019» займає площу 2 800 м2 , збирає більше 150 ювелірів з 12 областей України.


Україномовний тамада, професійний ведучий на весілля у Києві

Тамада україномовний, професійний ведучий Федір Герасимчук

Подія надзвичайна! Буває в підлітковому віці, і в тих кому за 50-60... Та в будь-якому випадку наречені заслуговують на гарне весілля і мають бути щасливими.

Українське весілля особливе. Мабуть, у жодній країні його не святкують так, як у нас - з обрядами, сватами, смачними та незліченними стравами, короваєм, запальними танцями…


Тамада Київ

Тамада Київ
Тамада на свадьбу - это то, без чего свадьба, как торжество - не состоится. Тамада должен быть обязательно! Правду говорят: "Можно экономить на фото, видео, зале, а на тамаде экономить НЕЛЬЗЯ", - ведь именно от него зависит, как хорошо пройдёт свадьба.

Я – профессиональный ведущий, гарантирую, что Вы не пожалеете о чудесном празднике, который мы создадим вместе!


Тамада Паша Дмитришин (Весела Компанія)

Тамада Паша Дмитришин (Весела Компанія)

проведемо ваше весілля на вищому рівні більш детальна інформація
також організовуємо феєрверки , маємо ексклюзівні номери Фокуси, Шоу гігантських мильних бульбашок та інші
http://vk.com/club_0636471425


Справжній тамада

Свадебный тамада

К программе проведения свадебного торжества уделяется особое внимание и индивидуальный подход. При встрече с молодожёнами обсуждаем один из вариантов проведения торжества в зависимости от состава гостей, возрастных категорий, места проведения торжества и т.д. Все пожелания молодожёнов принимаются безоговорочно. Никаких переодеваний и пошлостей!


DJ Cooper на весілля, випускний вечір, ювілей, корпоративне свято

DJ Cooper на весілля, випускний вечір, ювілей, корпоративне свято


тамада Сергiй Купрiєнко весело, елегантно, iнтелiгентно

Організація святкових заходів


тамада Сергій Купрієнко: весело, красиво, елегантно, інтелігентно

тамада Сергій Купрієнко
Тамада на весілля (класичні та тематичні), заручини, дні народження, випускні вечори, зустрічі однокурсників (однокласників), корпоративні свята, бенефіси, світські раути, ювілеї, презентації, приватні та клубні вечірки а також інші святкові події. Вдале поєднання гумору та такту, тостів, веселих конкурсів, тонке відчуття не тільки атмосфери свята, а й настрою Ваших гостей. Робота з різними аудиторіями (по кількості, демографії та психографії) з урахуванням переваг та уподобань присутніх. Вельми насичена розважальна програма протягом усього свята - розваги, конкурси, забави - хороший настрій гарантовано! Знайомий та співпрацюю з багатьма артистами та зірками естради. Організую будь-яку концертну програму за бажанням замовника. Постійно шукаю нові незвичні ідеї та тенденцій в організації та проведенні свята. Вельми часто спілкуюсь з колегами по шоу-біз, щоразу намагаючись знайти щось цікавеньке та новеньке від «майстрів доброго настрою».тамада Львів Сергій Купрієнко 067-750-39-49 ISQ 640222899 http://kuper9.io.ua


Ведучий, тамада, конферансьє

Ведучий, тамада, конферансьє
Ведучий, конферансьє, тамада. Організація та проведення святкових заходів - весілля, день народження, корпоративна вечірка, презентація, акція, випускний... Досвід роботи більше 9 років. Також працюю як DJ & Tamada, тобто 2 в 1. Сценарій свята та музичний репертуар узгоджується при зустрічі, також в наявності демо відео та фото з різноманітних робіт. Моє кредо - пунктуальність, інтелігентність, ненав'язливість.


Ведущий или тамада?

Выбрать для себя ведущего или тамаду на свадьбу в Харькове, или ведущего на юбилей, торжество, корпоратив вам поможет персональный сайт ведущей Антонины Мацапуры www.torgestva.com
Советы по проведению торжества, оригинальные сценарии, эксклюзивная программа, полный перечень услуг по ведению праздника, подготовка, организация и проведение мероприятий любого уровня.
Тел. 057-762-36-01, 068-892-70-65


Вхід