Організація заходів | Львів

весілля у Львові

Організація весілля

"ТВОЄ ВЕСІЛЛЯ"

Сьогодні існує безліч агентств, event-компаній і здається, що між ними немає особливої різниці, окрім особистих симпатій. Проте, це не так. У кожного агентства є свій підхід до роботи та клієнта, свій стиль і професійні навички. Ми працюємо на довірі і намагаємось перевершити очікування кожної пари, яка звернулась до нас за організацією свого свята! Для нас організація весілля - це не просто робота, це основна і улюблена діяльність, яка приносить нам задоволення, а Ваші мрії, дорогі наречені, втілює в реальність!


Весільна агенція Just Married

Ви щойно заручилися та плануєте своє майбутнє весілля?

Погоджуйтеся на допомогу нашої весільної агенції, і ми організуємо для Вас ідеальне весілля - легко, красиво і без зайвих затрат!

Ми надаємо наступні послуги:
- організація та планування весілля;
- весільна координація;
- організація виїзної церемонії;
- організація річниці весілля;
- організація освідчень;
- організація холостяцьких вечірок;
- надання окремих весільних послуг.


Відеооператор Тарас Рузанов

Кожна подія в нашому житті неповторна. Життя — це не кінофільм, воно не має дублів. Тому відеорепортаж — це своєрідний відбиток миті, створений професіоналом, будь це весілля, день народження, ювілей, корпоратив, або інші важливі для Вас події.

Вдалі моменти, уміло вибраний ракурс, ідеальний порядок відеорепортажу збережуть життєвість і гармонійність свята.

Відеозйомка репортажу вимагає особливої уваги і уміння відеоператора, тому дуже важливо довірити "саме життя" фахівцеві. Безумовно, жодні фотографії або відео зроблені самостійно не замінять грамотно виконаний відеорепортаж.


Весільний сценарій

Весільний сценарій
Весільний сценарій-особливий рецепт вишуканого та неординарного весілля

Допоможемо організувати свято на найвищому рівні!
Наша творча команда «Золотої Антилопи»готова з Вами поділитися професійними секретами і збагатити неординарними ідеями весільну церемонію.


Банкетний зал у ресторані "Наш Городок"

весілля, свадьба, ресторан
весілля, свадьба, ресторан
Новий банкетний зал у ресторані «Наш Городок» - найкраще місце для проведення заходів великого масштабу - наприклад, весілля , випускного вечора чи просто великого банкету. До Вашої уваги пропонуємо зали від 50 до 400 осіб , танцювальний та фуршетний зал, VIP-зал, лазерна дискотека ; парковка та охорона.
Мальовнича місцевість ( адже на території знаходиться «лебедине» озеро) , смачна кухня, вишуканий ремонт роблять ресторан привабливим для святкувань.


Весільні запрошення ручної роботи

запрошення, приглашение
Пропоную виготовлення ексклюзивних весільних запрошень, конвертів для них, розсадкових карток для гостей, номерів на столи, підвісок на алкоголь,бонбоньєрки. Ручна робота, дотримання стилю, акуратно. Також шоколадні запрошення та подарунки для гостей.Ціна запрошення від 13 грн. При замовленні комплексу робіт - знижка.
тел. 095 51 90 256


весільна фотографія у Львові...креативне та художне рішення...


Є чудові моменти в житті, які хочеться згадати, переосмислити, повернутися до них згодом. Це хвилини з яких будується щастя. Ми створюємо відображення цих моментів, проносячи їх крізь час, адже нам довіряють найцінніше: спогади. Найголовніше, що нам дуже подобається те, що ми робимо і є все щоб робити те, що ми любимо: одні з найкращих фотоапаратів, студія і хороша команда, яка здатна створити свято з головних подій життя. Маючи вищу художню освіту ми завжди готові запропонувати Вам:
креативний підхід,
нестандартне рішення,


Вхід