Головна

вітання з новим роком

Бажаємо гарних свят!


Весілля в Новорічну ніч!

Весілля в Новорічну ніч

Дехто вважає оригінальним подію підганяти під якісь дати. Модна тенденція святкувати весілля 07.07.07, 08.08.08, і т.ін. ніколи не приваблювала. Наречена ще спить, а їй вже о 6-й ранку крутять бігуді, молодий спить після «мальчишника», а йому вдягають черевики, мама в поспіху бере не ту сукню, батько плюється на все та думає «де це все взялося»: бо на 9-у ранку назначено розпис в РАЦСі… І все через те, щоб бути оригінальними - одружитися 11.11. 11 (як варіант). Шановні молодята, а може не варто гнатися за цим. Свято буде тоді, коли Ви його самі собі зробите, і коли вам буде це зручно! Ви визначаєте дату, а не дата вас!

Інше питання, коли випадково, або з вагомих причин святкування весілля має бути в ту дату, яка є сама по собі вже визначною. Скажімо в новорічну ніч… Погодьтеся, що таке буває не часто. Але в моїй практиці таке траплялося.

Молода, закохана пара. Обоє інтелігентні, вродливі, врівноважені, цікаві. Змушені були попередню дату весілля перенести через хворобу бабусі на… 31 грудня.

Так і було – весілля в новорічну ніч. Була й молодь, і дорослі, і бабуся… Перше весілля мало бути в класичному стилі. А потім все переграли.

Отже, якщо Ви теж хочете святкувати своє весілля в новорічну ніч, то є декілька порад.


Вхід