Головна

зимове весілля

Весілля взимку


Кожна пора року є прекрасною по-своєму . Тому весільні торжества проводяться як влітку і взимку, так і навесні, і восени. Очевидно, що, плануючи весілля на якусь певну дату і розробляючи сценарій весілля, зокрема викуп нареченої, особливу увагу потрібно звернути на погодні умови, які характерні для нашої країни в цей період часу. Наприклад, зимове весілля зазвичай супроводжується снігом, заметіллю і морозами. Тому варто подбати про теплий одяг і зручне взуття для молодят, а також про закрите приміщення, в якому буде втілюватися в життя загальний сценарій весілля і невеликі сценарії конкурсів. Також при організації весілля в зимовий період необхідно заздалегідь обміркувати доставку молодят і гостей із рацсу в кафе або замовлений ресторан.

У північних областях України та Карпатах для весільного кортежу нареченого і нареченої замість таксі можна використовувати запряжену кіньми карету. На всій же території нашої країни з транспортуванням основних винуватців весільного свята легко впорається сучасний позашляховик. Такий незвичайний транспорт відразу додасть оригінальності будь-якому зимовому весіллю.

Переваг, які має організоване взимку весілля, - декілька. Кількість церемоній реєстрації шлюбу в цю пору року небагато. Тому молодятам не доведеться довго чекати своєї черги. Взимку в салонах краси і в магазинах, які Ви зможете знайти на сторінках Весільного Порталу - 1001 ідея Вашого весілля , передбачаються різні знижки, що дозволяє істотно заощадити на проведенні урочистого заходу. Путівки в туристичних агентствах також продаються за низькою ціною, що дає можливість багатьом нареченим відправитися в тривалу подорож по всьому світу.


Вхід