Головна

Вітаємо на Весільному Порталі - 1001 ідея Вашого весілля!

Весілля - одна з найважливіших подій, що вам доведеться будь -коли організовувати! Наш весільний портал допоможе вам провести цю клопітку і відповідальну справу, ми розповімо вам про всі аспекти одруження - від заручин до дня весілля.

Організація весілля - справа відповідальна, тому підготовку до одруження слід починати завчасно. На початковому етапі складіть запрошення на весілля. Весільних запрошень сьогодні існує велика кількість і на будь-який смак. Найпростіший різновид - стандартні листівки з наполовину написаним текстом; вам залишається тільки вписати імена - ваші і гостей, дату і місце проведення одруження: адресу РАЦСу і ресторану.

Потім підберіть весільне плаття, в салонах вам допоможуть визначитися з його фасоном і кольором. Весільні сукні можуть бути пишні або вузькі, короткі і довгі, різних фасонів і кольорів. Але найелегантніше плаття не здатне створити цілісний образ нареченої. Образ буде неповним без особливої ​​весільної зачіски і макіяжу. Знайдіть стиліста, який розробить Ваш неповторний образ. Фото весільних зачісок на нашому порталі допоможуть вам більш чітко уявити кожен варіант і підібрати той, який буде ідеально поєднуватися не тільки з весільним платтям, але і з вашою стрижкою і кольором волосся.

Заздалегідь познайомтеся з фотографом і відеооператором, яким Ви довірите закарбувати Ваше весільне свято. Знайдіть відповідного тамаду або ведучого, обговоріть з ним весільні конкурси, визначте порядок ігор, узгодьте програму викупу нареченої і всього одруження.

Правильно організований весільний бенкет це, насамперед, можливість для ваших гостей скласти про ваше свято і про його організаторів прекрасне враження. Тому вибір ресторану для весілля, один з найбільш відповідальних етапів при підготовці до одруження. Досягти цієї мети можна за допомогою спеціального оформлення весілля. Яскраве оформлення підкреслить важливість події і створить особливий святковий настрій у всіх гостей. З такого весілля не захочеться йти дуже довго! Традиційним і найпопулярнішим способом прикраси весілля вважається оформлення залу квітами і кулями. Якщо ви вирішили замовити весільний торт, у вас два шляхи: замовити його в ресторані, або придумати торт самостійно і звернутися до приватного кондитера.

Зателефонуйте до компаній, що пропонують в оренду лімузин на весілля. Лімузин бажано вибирати із закритим верхом. Криту машину легше прикрасити квітами і кулями, та й хмари пилу і вихлопних газів на наших дорогах можуть просто зіпсувати святковий настрій.

Коректуйте план підготовки до одруження згідно з вашими уявленнями про весільне свято. Головне - спробувати робити важливі справи, дзвінки і покупки заздалегідь. Тоді в тому випадку, якщо станеться якась накладка, у вас буде час, щоб швидко знайти вихід з положення, скориставшись інформацією на нашому Весільному Порталі - 1001 ідея Вашого весілля!

Поділитися

Вхід