Музика, DJ | Івано-Франківськ | Луцьк | Львів | Рівне | Тернопіль

Луцьк

Гурт Арт-майдан

Гурт Арт-майдан
Приготуйтесь весело провести час! Гурт АРТ - МАЙДАН https://www.youtube.com/watch?v=YfmKlR0yDuA забезпечує музичне обслуговування весіль, юбілеїв, хрестин, корпоративів, випускних вечорів. Індивідуальний підхід та врахування побажань кожного клієнта. Професійний звук. Власні версії світових хітів! Сучасний репертуар. Проведення конкурсної програми, саксофон, світлові ефекти, власна доставка. Можливе замовлення тематичних музичних вечорів:
- вечір сучасної української пісні;
- вечір народної музики;


Музика на весілля м.Луцьк дует "Best Music"

Ви хочете веселе і незабутнє весілля? Тоді вам тільки до нас. Найкращі ведучі та професійні музиканти не залишать вас байдужими, адже саме ваше весілля є для нас унікальним, тому ми пропонуємо різноманітні послуги для самих вибагливих клієнтів: музичний супровід весілля, проведення і організація, сучасне звукове і світлове обладнання, проведення різного виду урочистостей ( виїзна церемонія розпису). Ваше свято буде незабутнім і особливим для вас і всіх ваших гостей.


Музика на весілля м.Луцьк дует "Best Music"

Ви хочете веселе і незабутнє весілля? Тоді вам тільки до нас. Найкращі ведучі та професійні музиканти не залишать вас байдужими, адже саме ваше весілля є для нас унікальним, тому ми пропонуємо різноманітні послуги для самих вибагливих клієнтів: музичний супровід весілля, проведення і організація, сучасне звукове і світлове обладнання, проведення різного виду урочистостей ( виїзна церемонія розпису, супровід і проведення обрядів біля будинку ). Ваше свято буде незабутнім і особливим для вас і всіх ваших гостей.


Музика на весілля, ювілей, випускний

Весільні лабухи пропонують музичний супровід святкових заходів. На перший танець наречених, мильні бульбашки у подарунок. По селам після обтанцьовування молодої, до 3:00 ночі розважає діджей. Сучасна дискотека для гостей та запорожців. Dj-обладнання, світло, лазери. Волинська обл., власний транспорт. тел. 068 4146833, 0988322619, 099 3617635
http://www.best-wedding.com.ua/profile/gurt-Medias-11567.html


Фотографую емоції, зупиняю час.... Love story, весільна зйомка, дитячі дні нарождення та сімейні фотосесії, індивідуальна фотозйомка на всі випадки життя.

Фотографую емоції, зупиняю час.... Love story, весільна зйомка, дитячі дні нарождення та сімейні фотосесії, індивідуальна фотозйомка на всі випадки життя.

Люблю те чим займаюсь, люблю позитивних і добрих людей, люблю зберігати приємні миті та емоції в кадрі. Фото, це те що я люблю.
До кожної події відео-слайдшоу у подарунок
Відеозйомка та фотозйомка (фотосъемка и видеосъемка)


Весілля - це спалахи щастя та любові. На кожен спалах ваших почуттів - неодмінно буде націлений спалах моєї фото- та відеотехніки.
(для перегляду відео та фоторобіт в пошукових системах достатньо просто записати: ПП Ваня)

Фотопослуги, відеопослуги (DVD, HDV, FULL HD) ціна від 800 грн.


DJ та ВЕДУЧИЙ на Ваше свято

Марян Гловяк [MARIC LVOV] - DJ та ВЕДУЧИЙ на Ваше свято.
Dj який задовільнить абсолютно будь-які музичні потреби.

2008р.- резидент Best Radio Dj.
У 2009 році стає резидентом FREEDANCERADIO де продовжує випускати радіо-ефір ELECTRO Operation and DOCTOR Maric Lvov до 2011р. - з випуском цієї програми був гостем у містах України, Польщі, Молдови, Росії та Білорусії.
Артист лейбла "Dead Imagination Records"
Автор різних комерційних хітів та реміксів.

ОРГАНІЗАЦІЯ:
- ВЕСІЛЛЯ
- ТЕМАТИЧНІ ДИСКОТЕКИ
- КОРПОРАТИВНІ ВЕЧІРКИ
- ДНІ НАРОДЖЕННЯ
- ВИПУСКНІ ВЕЧОРИ
- УРОЧИСТІ ПОДІЇ


Виїзна церемонія у Луцьку та Волинській області

Вірите, що слова сказані на весільній церемонії можуть цитуватись у вітальних промовах гостями?

Мрієте, щоб церемонія проходила не за стандартним сценарієм?

Бажаєте, щоб Вам запропонували як мінімум 10 цікавих місць для проведення церемонії?

Прагнете, щоб весільна церемонія була ефектним дійством, а не банальним монологом ведучої?

Розумієте, що незабутнє весілля починається з весільної церемонії?

Студія Оригінальних Виїзних Церемоній пропонує проведення виїзної церемонії за ексклюзивним сценарієм, стильне оформлення, технічне та музичне забезпечення.


Весільна агенція Family. Організація весілля у м. Ковель


Організація весілля у Ковелі та за його межами.
Організацію весілля можна порівняти зі зйомкою романтичного фільму.


Ведущий на свадьбу. Тамада на свадьбу.


Хотите, чтобы ваш праздник был неповторимым и запомнился на всю жизнь? Профессиональное проведение свадьбы от лучших ведущих. У них хорошая репутация, интересная и насыщенная программа, присутствует чувство юмора и такта. Они не носят с собой мешок для переодевания, они не мучают гостей конкурсами 20-го века, они не читают стихов и не используют заученные фразы. Молодые, талантливые, инициативные и креативные ведущие создадут неповторимую атмосферу вашего праздника!


Вхід

Фото Капча
Введіть символи з картинки.