Головна

Правила

Вся інформація, призначена для публікації на "Весільному Порталі" (а саме вебсайт http://vesillya.kiev.ua), приймається на основі повної довіри. За будь-яких обставин "Весільний Портал" не несе відповідальності за достовірність інформації, що публікується у всіх типах матеріалів або інші повідомлення, а також не дає жодних гарантій, усних чи письмових, пов'язаних з публікацією вищевказаних матеріалів. "Весільний Портал" знімає з себе всяку відповідальність перед подавцями оголошень, читачами та особами, які користуються інформацією з "Весільного Порталу" за будь-яку шкоду, заподіяну як в результаті недбалості, помилки, так і будь-яких інших обставин, які виникли з вини подавачів інформації або ж іншої особи, яка надала інформацію для публікації.

Оголошення публікуються винятково на розсуд "Весільного Порталу". Будь-яке оголошення, якщо виникає така необхідність, може бути відредаговане або класифіковано так, як "Весільний Портал" вважає це найбільш прийнятним і доцільним.
Використання матеріалів, опублікованих на "Весільному Порталі" іншими виданнями, сайтами або як джерело даних дозволяється за умови прямого посилання на джерело.

Тільки в тому випадку, якщо Ви повністю згодні з вищенаведеним, Ви можете користуватися повним обсягом послуг "Весільного Порталу".

Поділитися

Вхід