Яхти, теплоходи | Київ

Яхти, теплоходи

Свадьба на теплоходе Эльбрус

Хотите яркую и незабываемую свадьбу? Кучу эмоций и приятных воспоминаний? Тогда вам к нам! Свадьба на теплоходе, что может быть увлекательнее? Предлагаем провести самый важный день вашей жизни вместе с нашей пароходной компанией. К вашим услугам предоставляется наш свадебный теплоход «Эльбрус». Вместительность теплохода до 150 человек. На нижней палубе теплохода к вашим услугам просторный банкетный зал площадью 110 кв.м.


Свадьба на теплоходе Олеста

Хотите яркую и незабываемую свадьбу? Кучу эмоций и приятных воспоминаний? Тогда вам к нам! Свадьба на теплоходе, что может быть увлекательнее? Предлагаем провести самый важный день вашей жизни вместе с нашей пароходной компанией. К вашим услугам предоставляется наш свадебный теплоход «Олеста».
Теплоход Олеста это семейный уютный теплоход, дарящий своим гостям тепло и живительную энергию.


Свадьба на теплоходе Каштан-2

Свадьба на теплоходе Каштан-2


Свадьба на теплоходе Памир

Свадьба на теплоходе Памир


Казкове весілля Принца Вільяма та Кейт Міддлтон

Казкове весілля Принца Вільяма та Кейт Міддлтон
Вчора принц Вільям одружився з Кейт Міддлтон в казковій церемонії, що бачив весь Лондон і яка переросла у радісні урочистості, що спостерігали сотні мільйонів людей у ​​всьому світі.

Близько мільйона чоловік вітали нове королівське подружжя Великобританії під час процесії та намагалися дістатися воріт Букінгемського палацу, щоб стати свідками не одного, проте двох поцілунків під час традиційного вітання з балкону.


Підготовка до весілля. План підготовки до весілля для молодят.

План підготовки до весілля для молодят
Підготовка до весілля вимагає ретельного підходу, оскільки вона поєднує в собі безліч дрібних деталей, які, ви ніколи не зможете просто так тримати в голові. Деякі молодята користуються послугами агентств, які займаються підготовкою до весілля від початку і до кінця. Але як показує практика, світ не буває без накладок і різних обставин, ви все одно повинні бути в курсі того, на якому етапі підготовки знаходиться ваше весілля, адже воно для вас є найголовнішим у житті і повинно пройти бездоганно. Тому для вас ця інформація може виявитися дуже корисною.


Вітаємо на Весільному Порталі!

весілля, свадьба

Від сьогодні наш Портал не тільки змінив свій зовнішній вигляд, але й функціонал.

Тепер Ви можете самі без будь-яких обмежень подавати оголошення про рекламу своїх послуг, яку побачать тисячі користувачів інтернету.

Весільний Портал цінує своїх відвідувачів, для яких ми започатковуємо Весільний Блог "1001 ідея Вашого весілля", де будемо публікувати цікаві ідеї для Вашого весілля.


Вхід