Тамада, ведучі | Київ

Україномовний тамада, професійний ведучий на весілля у Києві

Тамада україномовний, професійний ведучий Федір Герасимчук

Подія надзвичайна! Буває в підлітковому віці, і в тих кому за 50-60... Та в будь-якому випадку наречені заслуговують на гарне весілля і мають бути щасливими.

Українське весілля особливе. Мабуть, у жодній країні його не святкують так, як у нас - з обрядами, сватами, смачними та незліченними стравами, короваєм, запальними танцями…

Звичайно, із часом наші традиції набувають нової культурної форми, збагачуються завдяки змінам та новинкам із культур інших народів, країн. І все це теж можна гарно організувати й провести.

Тамада україномовний, професійний ведучий Федір Герасимчук

Хто замовляє весілля? Звичайно, наречені. Але часто буває що і їх батьки. Кажуть, хто платить - той і замовляє, але однозначно це свято має бути таким, як захочуть молодята. Адже це їх весілля!

Як зробити цю подію дійсно пам'ятною? Вибрати той стиль і програму, що підходить для вас, ваших гостей, ваших можливостей і бажань.

Пам'ятайте, кожен обряд можна зробити таким, що найкраще підходитиме для вас і вашого свята.

Тамада україномовний, професійний ведучий Федір Герасимчук

Як зустріти гостей, вибрати перший танець наречених, як краще вручати подарунки, як одягти тещі чоботи, як викрасти наречу та її черевичок, як гарно поділити коровай, які ігри-конкурси і коли саме проводити - на все це я вам дам відповідь при зустрічі. Мої поради вам дійсно стануть у пригоді.

А варіантів проведення весілля є багато. І ви зможете обрати саме свій!

Відеонариси весілля Ви можете подивитися на сторінці Відео

Телефон:

Сайт: www.ведучий.com

Поділитися

Вхід