Тамада, ведучі | Київ

Ведучий, тамада, конферансьє Олег Ющенко

Шановні друзі!
Пропонуємо Вам увазі проведення та музичний супровід урочистих подій.
Досвідчений ведучий-тамада Олег Ющенко вільно спілкується з гостями українською та російською мовами. Кожен захід планується індивідуально. У складеному разом з Вами сценарії свята буде враховано традиції друзів та родичів, а також корпоративні принципи компанії.

За Вашим смаком для гостей пропонується музика з живим виконанням або дискотека зі світломузичним шоу. У своєму запасі ми маємо велику базу музики найрізноманітніших стилів та напрямків, включаючи українські, російські та зарубіжні хіти.
Узгоджена робота ведучого-тамади Олега Ющенка та музичного супроводу створить незабутню та неповторну святкову атмосферу.
Організація весілля, ювілея, корпоративної вечірки, дитячого заходу, концерту, презентації та інших подій - наша улюблена справа!!!
Також пропонуємо для Вас великий асортимент різноманітних святкових послуг. Ми можемо допомогти вибрати місце проведення заходу - ресторани, кафе, концертні зали, майданчики, а також найкраще виїзне ресторанне обслуговування – кейтеринг. Територію святкування наші флористи-дизайнери перетворять в райський куточок. Ми надаємо якісне звукове та світлове обладнання для Вашого заходу, забезпечимо транспорт – теплоходи, автомобілі, лімузини, автобуси. Артисти оригінального жанру, актори театру, зірки естради, неперевершений салют-фейєрверк наприкінці свята – стануть прекрасним доповненням Вашої урочистої події. Залишити незабутню пам'ять про свято допоможуть наші професійні фотографи та відео-оператори.
На всі Ваші питання ми з радістю відповімо за телефонами:
(067)44-808-22,
(044)530-71-51
;
Телефонуйте до нас та... піднімайте кришталеві келихи!
З повагою, ведущий-тамада-конферансье, член правління Клубу київских ведучих Олег Ющенко

Поділитися

Вхід