Весільний одяг | Квіти та дизайн | Прикраси та аксесуари | Київ

"Українське Весілля", або "Свадьба-по украински"!!!

веселе українське весілля

Вирішила поділитись з вами ідеєю проведення власного "Українського Весілля"...

ДЕНЬ ВЕСІЛЛЯ- БУВ НАЙЩАСЛИВІШИМ ДНЕМ МОГО ЖИТТЯ, чесно, і якщо б це було можливим, я б повторила все в точності ще раз:)

Весілля ми відсвяткували 17 липня 2009р. - цього дня ми Обвінчались. До цього часу ми зустрічались досить довго, 9 років.. Ні, ніякої перевірки почуттів не було, все було зрозуміло з перших зустрічей, просто треба було «стати на ноги»:), не хотілось просити грошей на Весілля у батьків, хотілось свята для нас самих, і зробити його виключно самим, і так, як нам хочеться.

На Весіллі з дорослих були присутні тільки наші батьки і 20 самих близьких друзів. Фішкою було те,що всі гості в обов’язковому порядку повинні були бути одягненими в українські вишиванки (дівчата виглядали в цьому одязі особливо неперевершено:)), ну звичайно і наречений з нареченою були на рівні:).

Сценарій разом з чоловіком ми придумали самі, так не хотілось КИЇВСКОЙ ЗВИЧАЙНОСТІ..., тому маршрут був таким:
1. Вінчання в по-домашньому затишній церкві св.Петра і Павла (м.Бровари);
2. Фотосесія у «Музеї народної архітектури та побуту» («Музей під відкритим небом Пирогово»);
3. Святкування Весілля у Дендропарку «Софіївка» м.Умань (з катанням на конях, фотосесією у самому Дендропарку, а також святкування самого Весілля у «Калибі» в українському стилі з тамадою-Солохою і всіма витікаючими звідси українськими обрядами:)

Веселились до ранку!!! Ніяких дорогих"лімузинів" і т.д.,не було. Майже у всіх наших друзів свої автомобілі, тому в Умань з Києва ми домчались за 1,5 години:), при цьому машини прикрасили українськими стрічками, а замість НАРЯДЖЕНИХ ПУПСІВ , КОЛЕЦЬ чи ШТУЧНИХ КВІТІВ у нас на капоті машини були ляльки-мотанки в українському одязі:)

Було дуже гарно і з душою. Такий позитив!!!:) Не перерахувати кількість перехожих, які бажали з нами сфотографуватись:) (а іноземці взагалі були в захваті!:))... Наступного дня, в Умані, всі навкруги лише й говорили про наше ВЕСЕЛЕ УКРАЇНСЬКЕ ВЕСІЛЛЯ, про те, як колоритно були одягнені гості і яке надзвичайно гарне вбрання було у нареченої:)

Тому я впевнена, що молодим парам просто необхідно святкувати СВОЄ ВЕСІЛЛЯ по-нашому, ПО-УКРАЇНСЬКІ!!!!:) Бо це ж своє, рідне, і жодне європейсько-гламурне весілля не може порівнятись з цими прекрасними враженнями, які отримають всі присутні від такого свята! Я впевнилась в цьому з власного досвіду:))) Наші весільні фотографії, здається, розкажуть більше, ніж я ...:)

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

веселе українське весілля

Поділитися

Коментарі

Шановна Руслано! Дуже

Шановна Руслано! Дуже хочеться поспілкуватись із Вами про весілля аби почерпнути трішки ідей з Вашого красивого весільного досвіду. Ви писали, що виклали ці фото, аби молоді пари надихались, так от Ви дійсно таки дали величезне натхнення зробити красиве романтичне українське весілля! Моя адреса yani4ka@ukr.net, залиште, будь ласка, свої контакти, аби ми могли поспілкуватись! Дякую!

Українське весілля

Ви прекрасні! Вбрання нареченої - це просто казка!

Дякую щиро! Вибачте,але

Дякую щиро! Вибачте,але коментар прочитала тільки сьогодні...Звичайно буду дуже рада допомогти,чим зможу!!:)) Моя пошта chmara-ruslana@mail.ru , а ось моя сторінка: http://photo.i.ua/user/2639217/

Дуже приємно,що вам

Дуже приємно,що вам сподобалось..:) Щиро вам вдячна!:)

ви прекрасні. Я б хотіла, що

ви прекрасні. Я б хотіла, що у моєї дочки було таке гарне весілля. Без стотисячного натовпу, щиро і по домашньому. молодці! я в захваті.

Я в захваті! Ви МОЛОДЦІ!

Я в захваті! Ви МОЛОДЦІ! Після вашої розповіді вже не залишається сумніву у проведенні весілля в українському стилі!

Щиро вдячна!:)

Ось посилання(безліч фото зібраних мною) та ідеї "українського весільного одягу",може знадобиться:):

http://vkontakte.ru/#/album6808614_94939750

http://vkontakte.ru/#/album6808614_121300046

http://vkontakte.ru/#/album6808614_130273444

продам свою сукню в українському стилі

http://content.foto.mail.ru/mail/antitora/125/i-142.jpg

Пара красива, в сукні гарна

Пара красива, в сукні гарна вишивка, а так звичайна біла простінь, фото красиве. Але це не весілля, мене зараз половина дописувачів заплює і затюкає але все ж...Таку сукню можна вдягнути будь-коли. Я так зробила коли знімали love-story в українському стилі в дуже гарній місцині, де відтворили все українське. А весілля було в білій сукні. Таку сукню можна одягти лише раз в житті, ну два, але то вже не те.

дуже гарне веілля та

дуже гарне веілля та сукня....чи здається сукня в оренду???

Налаштування перегляду коментарів

Виберіть потрібний метод показу коментарів і натисніть "Зберегти налаштування".

Вхід