Головна | Блоґи | блоґ admin

ВЕСІЛЛЯ В РІК ЧОРНОЇ ЗМІЇ - 2013: ЩО РОБИТИ?

ВЕСІЛЛЯ В РІК ЧОРНОЇ ЗМІЇ - 2013

Незважаючи на те, що на дворі ХХI століття, багато сучасних дівчат і деякі молоді люди досить забобонні в різних життєвих питаннях і ситуаціях.

А вже що стосується організації та проведення весілля, то в цьому випадку багато молодих пар доходять до абсурду, довіряючи практично всім без винятку прикметам.

Збираючись зіграти весілля в 2013 році, молодята з побоюванням вибирають дату, на яку потрібно призначити одруження, та й сам рік з цифрою «13» на кінці викликає масу побоювань - адже «13», як відомо багатьом, вважається нещасливим числом. Однак, якщо ви вирішили що ваше весілля повинно відбутися саме в 2013 році, і побоюєтеся різного роду забобонів, можливо варто вдатися до допомоги китайського гороскопу.

Китайці, як відомо - дуже давня мудра нація, яка має свій власний астрологічний календар, відмінний від європейського. Згідно з китайським календарем рік 2013 буде проходити під знаком Змії. Кому ж забобонні китайці рекомендують скріплювати свій союз вузами шлюбу в цьому році?

Оскільки змія вважається у Китаї мудрою, спокійною, розважливою твариною, то укладати шлюби в рік Чорної Водяної Змії китайський гороскоп рекомендує прагматичним людям, на відміну від 2012 року, який проходить під знаком Дракона і в цьому році найбільш вдалими вважаються шлюби людей пристрасних і романтичних.

А ось в 2013 році сміливо можна одружуватися людям, які звикли у всьому і завжди віддавати перевагу тверезому розрахунку і холодному розуму, хоча за це оточуючі і вважають їх позбавленими експресії і пристрасті.

Але ж багато хто погодиться з тим, що вступ у шлюб - одне із найсерйозніших рішень у житті людини, і до нього не можна підходити необдумано, а навпаки, потрібно все ретельно зважити і ні в якому разі не пускати на самоплив.

Тому ті сім'ї, які з'являються в рік Змії, вважаються спокійними, без італійських пристрастей і бурхливих емоцій, проте, з хорошою фінансовою базою та чіткою життєвою позицією, що допомагає уникати багатьох труднощів і хвилювань, особливо побутових, які як айсберги найчастіше з'являються на шляху подружжя мало не відразу після початку сімейного життя. Ось саме побуту, об який «може розбитися любовний човен», не бояться сімейні пари, які уклали шлюб в рік Змії.

Згідно з китайським гороскопом, змія не тільки символ мудрості, але і хранителька свого гнізда, тобто - сімейного вогнища. Тому протягом всього 2013 року Чорна Водяна Змія буде підштовхувати закохані пари до укладення шлюбу та народження дітей. І в цьому випадку, організувавши весільну церемонію без зайвих емоцій і яскравих спалахів, спираючись більше на тверезий розрахунок, ваш шлюб виявиться цілком вдалим.

Тобто іншими словами, найбільш міцними і довгими виявляться ті шлюби, які базуються не тільки на любові, але і на тверезому, розумному розрахунку. Згідно зі статистикою, шлюби з розрахунку в результаті виявляються навіть більш міцними, ніж шлюби по любові, і наступний рік 2013 як раз саме час для них.

Оскільки Змія не любить спонтанність і несподіванки, а навпаки, завжди все прораховує далеко наперед, ці ж умови повинні виконати і ви, збираючись відсвяткувати своє весілля в 2013 році. Це стосується вибору дати одруження, адже кожне число кожного місяця несе в собі певне значення, яке згодом зробить вплив на все ваше подальше сімейне життя.

Крім того, займаючись оформленням весільного торжества, знайте про те, що Змія любить розкіш і цінує все гарне, тому ваші весільні наряди повинні бути вишуканими, це ж стосується і зачіски нареченої, і весільного букета. Розкішно повинен бути оформлений зал, де буде проходити урочистість, а що стосується весільного столу - на ньому має бути багато свіжих продуктів, фруктів, овочів. Стіл має бути сервірований вишукано та прикрашений квітами.

Як бачите, весілля в 2013 році, не дивлячись на те, що цей рік мудрі китайці назвали роком Чорної Водяний Змії - тварини, з якою у багатьох пов'язані не найкращі асоціації, для прагматичних пар буде вельми вдалим. Змії - істоти дуже розумні, мають бездоганну реакцію на всякі життєві несподіванки. Крім того, змія, якає символом 2013 року, допомагає досягти фінансового благополуччя сімейним парам, які уклали шлюб в її рік.

Поділитися

Вхід