Головна | Блоґи | блоґ admin

Весілля взимку


Кожна пора року є прекрасною по-своєму . Тому весільні торжества проводяться як влітку і взимку, так і навесні, і восени. Очевидно, що, плануючи весілля на якусь певну дату і розробляючи сценарій весілля, зокрема викуп нареченої, особливу увагу потрібно звернути на погодні умови, які характерні для нашої країни в цей період часу. Наприклад, зимове весілля зазвичай супроводжується снігом, заметіллю і морозами. Тому варто подбати про теплий одяг і зручне взуття для молодят, а також про закрите приміщення, в якому буде втілюватися в життя загальний сценарій весілля і невеликі сценарії конкурсів. Також при організації весілля в зимовий період необхідно заздалегідь обміркувати доставку молодят і гостей із рацсу в кафе або замовлений ресторан.

У північних областях України та Карпатах для весільного кортежу нареченого і нареченої замість таксі можна використовувати запряжену кіньми карету. На всій же території нашої країни з транспортуванням основних винуватців весільного свята легко впорається сучасний позашляховик. Такий незвичайний транспорт відразу додасть оригінальності будь-якому зимовому весіллю.

Переваг, які має організоване взимку весілля, - декілька. Кількість церемоній реєстрації шлюбу в цю пору року небагато. Тому молодятам не доведеться довго чекати своєї черги. Взимку в салонах краси і в магазинах, які Ви зможете знайти на сторінках Весільного Порталу - 1001 ідея Вашого весілля , передбачаються різні знижки, що дозволяє істотно заощадити на проведенні урочистого заходу. Путівки в туристичних агентствах також продаються за низькою ціною, що дає можливість багатьом нареченим відправитися в тривалу подорож по всьому світу.

Сценарії конкурсів, які планується провести під час майбутнього бенкету, також повинні відповідати зимового часу року.
Сценарій викупу нареченої - перше, про що необхідно подбати, розробляючи сценарій весілля. Досить часто між основними учасниками свята обмовляється заздалегідь певна процедура викупу нареченої і під час «торгів» просто обігрується цей момент. Можна придумати спеціальні конкурси, які дозволять нареченому і свідку провести викуп нареченої завдяки своїм здібностям.

Всім присутнім оголошується, що через постійні хуртовин та завірюхи серце нареченої замерзло. Допомогти дівчині може тільки коханий. А всі жінки, як відомо, люблять вухами.
Береться кухоль, на дно якого кладеться невеликий ключик. Зверху засипаються невеликі білі кубики розміром сантиметр, що символізують сніг. Мета нареченого - дістати ключ від серця коханої. Однак перш ніж діставати ключик, нареченому необхідно розтопити серце коханої нареченої. Для цього він, виймаючи з кухля по одному кубику, говорить нареченій компліменти. Свідок може підказувати нареченому. Коли всі кубики закінчаться, то наречений зможе спокійно дістати ключик від серця своєї коханої.

Взимку темніє рано. Тому прибуття молодят до кафе або до ресторану можна відзначити святковими феєрверками. Для того щоб перевірити силу любові молодят, кожному з них можна дати в руки по невеликому шматочку льоду. У кого крижинка розтане швидше, у того й палкіше кохання до своєї половинки.

Для того щоб весілля стало оригінальним і таким, що запам'яталося, до розробки сценарію зимового весілля необхідно поставитися дуже відповідально.

Поділитися

Вхід